אוניברסיטת חיפה עיריית חיפה CJP JCRC שותפות חיפה בוסטון Haifa Boston Connection JCRC CJP Haifa Municipality University of Haifa
דף הבית | אודותינו | חיפוש | צור קשר | קישורים |

חפש ארגון: 
 
חיפוש מתקדם
לדף סיווגים ראשי
 
בחר תחום
חיפוש מורחב
ברוכים הבאים !
הקלידו את השם והסיסמה שקיבלתם והכנסו לאתר כדי לעדכן את פרופיל הארגון שלכם או כדי להוסיף מודעת מתנדבים.
שם:
סיסמה:   
פעם ראשונה באתר ?
איבדתם את הסיסמה ?
לטופס הרשמה
מדריך לשימוש באתר (pdf)
 
חיפוש ארגון:    חיפוש מתקדם
 
= פורסמה מודעת מתנדבים
*מרכז קהילתי בת גלים  
מטרתו של המרכז הקהילתי היא לקדם את הקהילה בקרבה הוא מצוי מבחינה חברתית תרבותית וחינוכית ולספק פעילויות איכותיות לכל שכבות האוכלוסייה.

 
*מרכז קהילתי נווה דוד  
המרכז הקהילתי הינו ארגון רב שרותי המשלב פעילויות חברה, תרבות, השכלה וספורט לטובת תושבי השכונה. מרכז הלמידה שבתוכו מספק מסגרת תומכת לתלמידי השכונה, מתן שרותים ופיתוח תחומי העשרה במסגרת החינוך הבלתי פורמלי המאפשרים את השלמת הצרכים החינוכיים - לימודיים של הקהילה תוך שילוב עם המערכת הפורמלית.
כל זאת נעשה תוך התחשבות במאפייני השכונה וביכולות תושביה.
אתר הבית: http://www.haifa.muni.il/Hebrew/Culture/matnasim/nave+david/Default.htm
 
*מרכז קהילתי קרית שמואל  
מטרתו של המרכז הקהילתי היא לקדם את הקהילה בקירבה הוא מצוי מבחינה חברתית תרבותית וחינוכית ולספק פעילויות איכותיות לכל שכבות האוכלוסיה. 
*מרכז תרבות דתי לנוער; נוה-שאנן; חיפה  
קיום פעילות חברתית ותרבותית לנוער, לצעירים ולמבוגרים שומרי מסורת ולציבור הרחב.
 
*מתנ"ס ליאו באק  
מתן שרותי חינוך וקהילה תוך כדי תהליך של שיתוף תושבים והתעצמות.

אתר הבית: www.leobaeck.org.il
 
*מתנ"ס נווה יוסף  
לתת מענה לצרכי הקהילה, תוך דגש על ערכיה: סובלנות, זהות יהודית, קהילתיות, שירותיות, פיתוח מנהיגות, רגישות לצרכי הזולת, שמירת ערך האדם וכבודו וקידום איכות החיים של בני הקהילה.

אתר הבית: http://nycc.org.il
 
*מתנ"ס רמות חיפה - שלוחת רמת אלון  
מטרתו של המרכז הקהילתי היא לקדם את הקהילה בקירבה הוא מצוי מבחינה חברתית תרבותית וחינוכית ולספק פעילויות איכותיות לכל שכבות האוכלוסיה.
 
*עמותת אדם בשטח- תוכניות טיפוליות לאוכלוסיות בסיכון  
. לבצע שינוי חברתי בישראל, ע"י סיוע לכל נער ונערה, צעיר וצעירה בסיכון, לבנות ולשקם את הערך העצמי שלהם באמצעות פעילות שטח קצרה ואינטנסיבית במדבר. זאת מתוך אמונה כי ערך עצמי חיובי= אורך חיים נורמטיבי, וכי התערבות נכונה בשלב הקריטי אצל הנער/ה בסיכון יכולה להחזיר חלק ניכר מהם לחיים נורמטיביים. העמותה לקחה על עצמה לגייס משאבים כדי לקיים את הטיפול דרך השטח לסוגיו ואורכיו. אנו מאמינים שאם מאסה קריטית של בני נוער בסיכון יטופלו בשיטת השטח, יתרחש שינוי חברתי משמעותי. העמותה תפיץ את שיטת הטיפול בשטח ותחשוף כמה שיותר גופים ובני נוער בסיכון לשיטת טיפול יעילה זאת
העמותה תבנה תכנית המשך ותכשיר את הגופים המשתתפים להמשך הטיפול על בסיס הישגי הטיפול בשטח. העמותה תבקר ותפקח על איכות הטיפול בשטח. העמותה תיזום פיתוח של תכניות טיפוליות בשטח ותגייס את הכסף הדרוש לתכניות אילו.
העמותה תדאג לביצוע הערכה ותיעוד הפעילות. העמותה תדאג ללווי מחקרי של הפרויקט. העמותה תפעל לבניית תוכנית הכשרה מתאימה תוך התמקדות בשני כיוונים א. הכשרת כוח אדם מתאים ב. הרחבת מעגל אנשי המקצוע המתמחים ומשתמשים בשיטה
אתר הבית: www.wildernesstherapy.org.il
 
*עמותת אל-כרמל למוזיקה  
קידום מוסיקה ערבית מזרחית ע"י:
1. בית ספר למוסיקה ערבית מזרחית מגיל 4 עד גיל הזהב
2. תחרות בשירה, נגינה וריקודים לבני נוער עד גיל 18
3. מקהלות ותזמורות לבני נוער ומבוגרים
אתר הבית: www.alcarmelmusic.com
 
*עמותת בולאי חיפה  
קידום הבולאות בחיפה. המועדון קיים כמרכז קהילתי המשמש למפגשים חברתיים של חברי האגודה. בהם עולים חדשים, חוגי בולאות של נוער וגמלאים. מתקיימות הרצאות בנושאי בולאות ומטבעות. עידוד בני נוער לאיסוף בולים ומטבעות כמפעל חינוכי. העמותה עוסקת בחקר תולדות הדואר בישראל. בעמותה כ100 חברים רשומים המשלמים דמי חבר שנתיים.
 
 
<<   1   2   3   4   5   6   7   >>   לדף סיווגים ראשי

© כל הזכויות שמורות לחברה האזרחית בחיפה, תנאי שימוש האתר נראה במיטבו בדפדפן אקספלורר של מיקרוסופט
Site By